انتشار فراخوان مسابقه پوستر جشنواره تئاتر فجر/هیئت انتخاب آثار جشنواره افرا معرفی شدند

انتشار فراخوان مسابقه پوستر جشنواره تئاتر فجر/هیئت انتخاب آثار جشنواره افرا معرفی شدند

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، تئاتر در هفته جاری با اخبار و حواشی متفاوتی روبرو است که از جمله مهمترین آنها می توان به اعلام فراخوان مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایراقلام تبلیغاتی جشنواره تئاتر فجر اشاره کرد.https://theater.ir/cache/2/attach/201910/303614_4283812842_981_654.jpg

هیئت انتخاب آثار جشنواره افرا معرفی شدند

شهاب‌الدین حسین‌پور، علی شمس و میلاد نیک‌آبادی به‌‌عنوان هیئت انتخاب آثار بخش صحنه‌ای نخستین جشنواره مونولوگ دانشجویی آکادمی هنرهای اجرایی افرا معرفی شدند.

حسین‌پور، شمس و نیک‌آبادی هر سه به‌عنوان کارگردان‌ها و مدرسان شناخته شده تئاتر کشور، از سوی داود نامور (دبیر جشنواره) برای بازبینی ۵۳ متن راه یافته به بخش صحنه‌ای جشنواره مونولوگ دانشجویی افرا انتخاب شده‌اند.

یادآور می‌شود بازبینی متون پذیرفته شده از ۲۰ تا ۲۵ مهر در پلتفرم افرا به صورت حضوری انجام می‌شود. همچنین برگزیدگان بخش نمایشنامه‌نویسی در روز اختتامیه جشنواره معرفی خواهند شد.

جشنواره مونولوگ دانشجویی آکادمی هنرهای اجرایی افرا از ۸ تا ۱۴ آبان ۱۳۹۸ در مجموعه نمایشی عمارت نوفل‌لوشاتو به دبیری داود نامور برگزار می‌شود.

https://theater.ir/cache/2/attach/201906/289273_2185665484_1000_667.jpg

آخر هفته همراه با رادیو نمایش

رادیو نمایش برای پایان هفته برنامه ها و سرگرمی‌های نمایشی متنوعی را به روی آنتن می‌برد. اداره کل هنر‌های نمایشی رادیو «من و صحنه» به تهیه کنندگی رویا، ولی زاده، چهارشنبه ساعت ۲۲:۴۵ از رادیو نمایش پخش می‌شود..

«روزگار تاتر» به تهیه کنندگی مهدی شیبانی زاده و کارشناسی امیرحسن ندائی و رامتین شهبازی چهارشنبه ساعت ۲۱ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

«زورق خیال» به تهیه کنندگی فرشاد آذر نیا و با اجرای ایوب آقاخانی جمعه ساعت ۶:۱۵ داستان‌های جذاب ایران و جهان را روایت می‌کند. «یک نمایش، یک تجربه» به تهیه کنندگی: محمد اسماعیل پور و اجرای مهدی طهماسبی و کارشناسی اساتید دانشگاه، روز‌های پنج شنبه و جمعه ساعت ۱۲:۳۰ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

گفتنی است رادیو نمایش علاوه بر برنامه‌های متنوع در پایان هفته، نمایش‌های گوناگون و متنوعی را نیز در ساعات مختلف به روی آنتن خواهد برد.

در مجله موسیقیایی «ماهور» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای مازیار عصری که پنج شنبه ساعت ۲۱:۰۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود، محمد حشمتی به عنوان میهمان حضور دارد.

همچنین در برنامه «گ مثل گپ» به تهیه کنندگی زهره سربازی و با اجرای بهرام ابراهیمی با محوریت سینما پنج شنبه و جمعه ساعت ۲۰:۰۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود که گفتگوی صمیمی با اهالی سینما و موسیقی دارد و این هفته افشین هاشمی میهمان این برنامه است.

«جادوی سیاه» به تهیه کنندگی: ریحانه یزدان دوست و با اجرای فاطمه نیرومند و امیر محمد صمصامی و به نویسندگی مهدی خانی پور، جمعه ساعت ۲۱:۰۰ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

«آن سوی نمایش» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با اجرای فرزام رنجبر، جمعه‌ها ساعت ۲۲:۰۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود. مسابقه سرگرمی و فکاهی «چهارباغ» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده و با اجرای امیر زنده دلان پنج شنبه و جمعه ساعت ۱۷:۰۰ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

«به وقت مسابقه» به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و با اجرای سینا نیکوکار وکارشناسی بهرام ابراهیمی و بهناز بستان دوست، پنج شنبه و جمعه ساعت ۹ صبح از رادیو نمایش پخش می‌شود.

«آوا نما» به تهیه کنندگی رویا، ولی زاده، جمعه ساعت ۱۱:۱۵ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود. علاقه مندان می‌توانند شنونده برنامه‌های رادیو نمایش بر روی موج اف ام ردیف ۵ و ۱۰۷ مگاهرتز باشند.

https://theater.ir/cache/2/attach/201910/303619_1883769906_1000_667.jpg

اعلام فراخوان مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایراقلام تبلیغاتی جشنواره تئاتر فجر

فراخوان مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایراقلام تبلیغاتی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر منتشر شد.

ستاد برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین‌االمللی تئاتر فجر با هدف ایجاد شرایطی برای ارتقای سطح کیفی پوستر و سایر مواد تبلیغاتی تئاتر و توجه به هویت یکپارچه مواد تبلیغی یک اجرای گروهی، مسابقه و نمایشگاه «پوستر» و «سایر اقلام تبلیغاتی تئاتر» را برگزار می‌کند.

این مسابقه و نمایشگاه در دو بخش «پوستر اجراها و رویدادهای نمایشی» و «سایر اقلام تبلیغاتی تئاتر» برگزار می‌شود.

مسابقه ونمایشگاه پوستر اجراها و رویدادهای نمایشی شامل پوستر اجراها، جشنواره ‌ها، سمینارها، نکوداشت‌‌ها و سایر رویدادهای حوزه نمایش است و آخرین فرصت ثبت نام آن ۱۵ آبان ۹۸ اعلام شده است.

همچنین مسابقه سایر اقلام تبلیغاتی نیز شامل هر ماده تبلیغی به جز پوستر از جمله تیزر، بروشور، وله، بنر، استند، بیلبورد، شعار، تراکت و... است که به منظور تبلیغ یک اثر یا رویداد نمایشی به کار گرفته و شناخته می‌شود.

آخرین مهلت ارسال آثار و ثبت نام در این بخش نیز ۲۰ آبان ۹۸ اعلام شده است. متن کامل فراخوان، شرایط شرکت، زمان‌بندی و سایر جزییات مسابقه و نمایشگاه پوستر و سایراقلام تبلیغاتی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر نیز در سایت این رخداد نمایشی به نشانیwww.fitf.theater.ir قرار گرفته است.

سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند ۱۰ تا ۲۰ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

https://theater.ir/cache/2/attach/201910/303639_2034495560_1134_756.jpg

پیشکسوت کشتی کشور به تماشای «پشت دیوار عمارت» نشست

محمدرضاطالقانی پیشکسوت ورزش کشور و قهرمان اسبق ایران از نمایش پشت دیوارعمارت دیدن کرد. محمدرضا طالقانی پیشکسوت ورزش کشور و قهرمان اسبق ایران با حضور در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس از نمایش پشت دیوارعمارت دیدن کرد.

تاکنون هنرمندان برجسته مدیران و چهره های فرهنگی و هنری بسیاری از این کار دیدن کرده اند که از میان آنها میتوان به عبدالرضااکبری، قاسم زارع، کریم اکبری مبارکه، یدالله وفاداری، بهزادخداویسی، سیروس کهوری نژاد، مهدی میامی، سیامک اطلسی، مسعود آب پرور، محمودعزیزی،حسین فرح بخش، سیروس همتی، منوچهرگبرلو، اتابک نادری، عمارتفتی، حمیدرضاپگاه، حسن شکوهی، سیروس الوند، ناصرممدوح، قدرت الله صلح میرزایی،سیاوش طهمورث، ارژنگ امیرفضلی، امیرآتشانی، اسماعیل پوررضا، عزیزالله حاجی مشهدی، اصغرهمت، محسن شایان فر، محمدعلی اسلامی اشاره کرد.

نمایش «پشت دیوار عمارت» تا ۲۴ مهر هر شب از ساعت ۲۰ در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس پذیرای علاقمندان است.

در این نمایش حمید ابراهیمی ،جمشید صفری، پژمان کاشفی، نسرین مسلمی‌نیا، شیوا خسرومهر، زری‌ اماد، پانته‌آکیقبادی، حامد آقایی‌، فرزاد صبوری، علی‌رضا درویش‌نژاد، اهورا ابراهیمی، علی حیدری، ماندانا عصری، محمدرضا موهبتی، ماریه ماشاالهی و آرمین احتشام‌زاده به ایفای نقش خواهند پرداخته‌اند.

تماشاخانه سرو در خیابان آیت‌الله طالقانی نرسیده به تقاطع خیابان مفتح جنب ایستگاه مترو قرار دارد.

انتهای پیام/

درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

پربحث ترین ها

دوستان ما