هیئتِ ما/ عزاداری بازار سنتی تبریز

هیئتِ ما/ عزاداری بازار سنتی تبریز

عزاداری سنتی بازار تبریز قدمتی به اندازه بزرگترین بازار سرپوشیده جهان دارد. این عزاداری از هشتم محرم هر سال آغاز شده و تا سومین روز شهادت حضرت امام حسین(ع) و اصحاب عاشورایی ایشان ادامه دارد. در این آئین سنتی عزاداری، هیئات مختلف تبریزی در بازار سرپوشیده به عزاداری پرداخته و بازاریان، کسبه و مغازه‌داران نیز در طول این پنج روز به شیوه و در حد وسع و بضاعت خود از این هیأت‌ها پذیرایی می‌کنند.

هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز هیئتِ ما/ سوگواری در بازار تبریز
درصورتی که مطلب مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد از طریق صفحه تماس با ما گزارش دهید.
در صورت ناقص بودن مطلب روی منبع کلیک کنید و مطلب را بصورت کامل بخوانید.


گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است و تمام فرآیند جمع آوری اخبار به صورت خودکار انجام می گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

روی خط خبر

پربحث ترین ها

دوستان ما